baner-tlo-towar.png

 • Rower programowany Nordictrack GX 2.7 U NTEVEX39018

Symbol: NTEVEX39018
Domyślny
N/A
Kolor Czerwony
2563.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 15.9
Inpost Paczkomaty 15.9
Kurier 19.99
Dostępność 5 szt.

 Właściwości:

 • Rower programowany NordicTrack GX 2.7 U to zaawansowany technologicznie rower stacjonarny, zaprojektowany do domowych treningu.
 • Atuty sprzętu to nie tylko komputer z wyświetlaczem LCD, koło zamachowe o wadze 9 kg i 20 poziomów oporu magnetycznego.
 • Użytkownik doceni także w pełni regulowane siodełko, ergonomiczne pedały z paskami bezpieczeństwa, oraz przede wszystkim szeroki zakres programów treningowych.
 • Rower posiada 20 wgranych na stałe treningów, jednak dzięki kompatybilności z platformą iFit, ich liczba staje się nieograniczona.
 • Dzięki temu użytkownik może różnicować swój trening na każdym jego etapie.
 • Sprzęt posiada również port umożliwiający podłączenie urządzeń typu iPod® czy odtwarzacza MP3 i słuchanie własnej muzyki, oraz kółka transportowe, które ułatwią przestawianie sprzętu.

      

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


  Komputer: 5" ekran wysokokontrastowy
  Programy treningowe: 20 stałych programów treningowych
  Poziomy oporu: 20 poziomów oporu magnetycznego sterowane systemem SMR Silent™ Magnetic Resistance
  Waga koła zamachowego: 7 kg
  Kompatybilność z iFit i nieograniczoną ilością programów treningowych
  Siodełko: poszerzone, wyściełane z regulacją w pionie i poziomie
  Pedały: szerokie, ergonomiczne, z paskami bezpieczeństwa
  Kierownica: wyprofilowana, z podpórkami pod łokcie
  Rozrywka: port audio typu Jack 3,5 mm oraz 2’’ podwójne głośniki
  Pomiar pulsu: poprzez sensory CardioGrip™ na kierownicy oraz pas telemetryczny (do dokupienia osobno)
  Klawisze szybkiej zmiany oporu (OneTouch™ controls)
  Wentylator: AutoBreeze™
  Dodatkowo: uchwyt transportowy, kółka transportowe
  Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
  Maksymalna wysokość siodełka: 114 cm
  Minimalna wysokość siodełka: 83 cm
  Wymiary sprzętu: 114 x 55 x 148 cm
  Wymiary siodełka: 33 x 30 cm
  Waga sprzętu: 30 kg
  Gwarancja:

  Użytek domowy: 2 lata
   


   

  TRENUJ NA CAŁYM ŚWIECIE! – CZŁONKOSTWO IFIT® (do dokupienia osobno): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 2000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

      

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM IFIT:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 2000 treningów.

  Maamy możliwość korzystania z treningów w różnych kategoriach. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

   


  TRENINGI W TERENIE: 1650 treningów podzielonych jest na rodzaje aktywności takie jak w wersji podstawowej. Tutaj jednak użytkownik otrzymuje pełny dostęp i może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość.
  LIVECAST STUDIO™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różne ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.
  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać efektywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.  
  REGENERACJA: Zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.
  INTERNATIONAL: Ponad 150 treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.
  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.


      

  5" WYŚWIETLACZ Duży wyświetlacz gwarantuje w pełni komfortowy i atrakcyjny trening. Możliwość zintegrowania konsoli z platformą iFit® dodatkowo daje możliwość korzystania z niezliczonej ilości profesjonalnych programów treningowych i oglądania parametrów treningu na wyświetlaczu.

  KOMPATYBILNY Z SYSTEMEM IFIT Rewolucyjny interaktywny system treningowy iFit pomaga Ci trenować mocniej z każdym kolenym treningiem. Technologia programów treningowych iFit®* daje nieograniczone możliwości.
  *Wymagane jest członkostwo iFit®, sprzedawane osobno

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU! - korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemy chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  TRENUJ W RYTMIE SWOJEJ MUZYKI! Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze efektywniej. Wejście Audio Jack 3,5 mm umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem wbudowanych w przedni panel głośników.

  POMIAR PULSU jest dokonywany za pomocą uchwytów z czujnikami CardioGrip. Czujniki wbudowane w oba drążki podporowe służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego (do dokupienia osobno). Nie jest to produkt medyczny.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.