Witam Cię na moim blogu, w którym przedstawię Ci od "kuchni" HurtoweZakupy. Znajdziesz tutaj min. porady: "jak wybrać odpowiedni prezent", "jak przygotować stół na święta", "jak dobrać zabawkę do wieku dziecka" itd.
Pokażę Tobie mnóstwo różnych artykułów: do domu, ogrodu, dla dziecka , art. sezonowych i wiele wiele innych produktów. 
   
     Nazywam się Agnieszka Samulska, handlem zajmuję się ponad 15 lat, zaczynając jako przedstawiciel handlowy, poprzez prowadzenie własnych sklepów stacjonarnych, zaopatrywanie klientów, po rozszeżenie handlu i pójście wraz z nowymi trendami i potrzebami klientów w sprzedaż internetową.
Aktualnie jestem właścicielką hurtowni wielobranżowej . Moje kilkunastoletnie doświadczenie w handlu i sprzedaży daje mi możliwość dzielenia się z Tobą wiedzą na temat produktów, pozyskiwania klientów, a także współpracy z najlepszymi producentami i hurtowniami w tej branży.
Jako Hurtowe Zakupy istniejemy ponad dwa lata, jednakże baza naszych zadowolonych klientów stale się rozszerza. Daje mi ogromną satysfakcję, gdy widzę, jak ludzie do nas wracają, ponieważ wiem, że wzbudzamy zaufanie jako firma.
     
Cenimy naszych wszystkich klientów i chcemy się dzielić wiedzą, jaką zdobyliśmy przez te wszystkie lata, także osobami, które prowadzą swój sklep stacjonarny, czy też online.
 Blog został stworzony w celu zaspokojenia często nurtujących pytań każdego potencjalnego klienta, czyli każdego z Was. Postaram się udzielać Tobie odpowiedzi na różnego rodzaju zagadnienia związane z zakupami produktów w naszej hurtowni.
Chcielibyśmy, abyś kupując towar w naszej hurtowni online czuł , że znasz doskonale produkt i wiedział, że tego właśnie szukałeś, a czas spędzony na zakupach był dla Ciebie satysfakcjonujący.

     Zapraszam na zakupy !!!